odkazy
ZUŠ Iši Krejčího
Olomoucký kraj
jazzport.cz
ProchazkaCustomGuitars
ejazzlines.com
bandzone.cz/bigbandzusisikrejciho
MySpace - Big Band ZUŠ Iši Krejčího

Stránka je validní HTML 4.01 Transitional.

Ověřit CSS!

http://zus-ik.cz Oficiální web Základní umělecké školy Iši Krejčího v Olomouci.
http://allmusic.com Velice rozsáhlý a systematický průvodce světem hudebních osobností, skladeb a nahrávek. Pokud hledáte informace o konkrétní skladbě, albu či slavné osobnosti, jděte právě tam! MP3 ukázky, obrázky CD obalů, atd.
http://freddiegreen.org Legenda orchestru Counta Basieho, kytarista Freddie Green, Mr.Rhythm. Stránky věnované jeho jedinečné technice a osobnosti. V Big Bandu ZUŠ Iši Krejčího pracujeme na uplatnění jeho techniky v naší rytmické sekci!
http://guitar-makers.com Procházka Custom Guitars, výrobce kytar na zakázku. Pro Big Band ZUŠ Iši Krejčího vyrobil speciální 18" jazzovou archtop kytaru, na kterou hraje Jirka Krbeček technikou Freddieho Greena.
http://jazzdisco.org Jazz Discography Project, diskografie nejvýznamnějších jazzových osobností.
http://jazzport.cz Český server, zaměřený na vše o jazzu, spousta zajímavých informací, databáze umělců a kapel, kde najdete samozřejmě i nás. Klikněte na adresu vlevo nebo na jazzport banner na našich stránkách.
http://jazztrumpetsolos.com Transkripce sól slavných trumpetistů (Lee Morgan, Freddie Hubbard, Miles Davis, Roy Hargrove a mnoho dalších) doplněná o stručnou biografii a mp3. Výborná pomůcka ke studiu jazzové improvizace.
http://kapely.com Informace o kapelách určená hlavně poředatelům.
http://kopjazz.cz Oficiální web saxofonisty Františka Kopa, obsahuje mimo jiné také cenné rady ke správnému dýchání a cvičení na saxofon.
http://theowanne.com Výrobce saxofonových hubic (nyní už i saxofonů a dalšího příslušenství) Theo Wanne. Doporučuji hlavně sekci Knoledge, kde je obsáhlé info pro ty, kdo potřebují zasvětit do problematiky saxofonových hubiček.
http://muzikus.cz Známý český katalog hudebníků, kapel, klubů, apod.
http://sakshamamouthpieces.com Sakshama Slobodan Koloski, výrobce saxofonovývh hubiček, mouthpiece refacer. Momentálně hraju na jeho tenorový model Sakshama Custom Z, který je inspirován legendárními hubičkami Zimberoff (Dukoff) ze 40.let 20.století. Moje hubička má odklon .110".
http://pdfjazzmusic.com Levné aranže pro big band a spousta dalšího materiálu.
http://youtube.com/user/bigbandzusik Big Band ZUŠ Iši Krejčího má své místo na YouTube - check out our videos!
http://ejazzlines.com eJazzLines.com je zdroj nepřeberného množství jazzových CD, DVD, aranží a podobného materiálu.
http://k1400.cz Z jiného soudku - motorky ve stylu chopper&cruiser. Ká Čtrnáctka mi učarovala už před léty, sedlat vlastní chopper a poklidně projíždět naší krásnou krajinou je můj velký sen. Přátelé jedné stopy neváhejte a vstupte!


Podpořte naše hudební snažení online pomocí služby PayPal:

paypal.com